11. února 2013

Little photos of my life II.

Občas se toho v životě moc zajímavého neděje a člověk jede pořád v jedněch a těch stejných kolejí. Nezkouší nové věci a ani nemění okolí v kterém žije. Proto byl možná uplynulý týden tak výjimečný. Začala jsem znovu pravidelně snídat - ovesnou kaši. Poprvé v životě jsem vařila sóju - můžu Vás ujistit, že už to nikdy neudělám :D a také jsem poprvé pekla pizza šneky - a byly skvělé (ještě, že na tom není co pokazit). Po dlouhé době jsem si uklidila věci v šuplících a srovnala šperky a také poprvé v životě jsem navštívila knihovnu a konečně se mi válí na stole William Shakespeare. Bylo na čase! Také jsem si minulý víkend podala přihlášku a začala zkoušet novou Biodermu - už teď Vám můžu říct, že BBcream od Biodermy je jednoznačně TOP! Také jsem si v týdnu zašla s kamarádkou na hamburger a byl naprosto skvělý, kéž bych takové věci mohla jíst častěji! :) A nakonec jako třešnička na dortu, ten nejlepší člověk pod Sluncem! 

33 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. na fakultu multimediálních komunikací, obor mediální a komunikační studia :).

   Vymazat
  2. Taky se tam hlásím :)

   Vymazat
 2. Krásné fotky, přítel vypadá jako sympaťák :) a nové výrobky od BIODERMY už se dají koupit normálně v lékárnách? :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děláš mi chutě! Pizza šneky miluju :)

  OdpovědětVymazat
 4. je fajn že si se dokopala aspon jit do ty knihovny :) to bych taky potřebovala

  OdpovědětVymazat
 5. Shakespeare je super! :) vždycky jsem myslela, že povinná četba je na prd. Ale plno knížek jsem si z ní zamilovala a bylo to opravdu příjemné, když jsem si mohla sednou do postele, vzít si knížku a říkat tomu, že se připravuju na maturitu :) Nejvíc jsem si oblíbila knížky od Remarqua.

  OdpovědětVymazat
 6. Tak koukám, že jsi vyzkoušela samé nové věci pro tebe, pěkné :) Na ovesnou kaši se také chystám, ale já si momentálně nejraději připravuju palačinky s nutellou ke snídani (hlavně teda o víkendy) kdy mám čas :)) Jinak pizza šneky také často dělám ... no a s přítelem Vám to moc sluší - hlavně na mě celkově tvůj blog poslední dobou působí tak nějak šťastněji nebo jak to napsat ... čím to asi bude, že :))))))))
  http://angellovely-things.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. moc vám to spolu sluší,jste krásný pár:)

  OdpovědětVymazat
 8. S přítelem jste krásný pár, ať vám to vydrží :)

  OdpovědětVymazat
 9. šneky peču hodně často a máš pravdu, ještě že se na nich nedá co pokazit :D :D ale chutnají mi!! pizzu s kukuřicí moc ráda nemám, jsem spíš na ananas nebo houby ;) snad tě vezmou na tvou vysněnou VŠ a s přítelem vám to strašně moc sluší ;)) mám ráda takové random posty :)

  OdpovědětVymazat
 10. Krásné fotky a s přítelem vám to moc sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 11. s přítelem vám to sluší:)
  sóju jsem doma taky vařila, ale bylo to odporný a nedalo se to jíst:D ale ve vegetariánské restauraci to bylo prostě výborný, takže za to nemůže sója ale moje šikovnost :D

  OdpovědětVymazat
 12. Fotky jsou krásné a hrozně moc vám to spolu sluší.

  OdpovědětVymazat
 13. úžasné fotky :) bože ja sa nemôžem dokopať k zasielaniu tých prihlášok :/ mala si s tým tiež také problémy? zdá sa mi to strašne ťažké :/...a tvoje ohlasy na novú biodermu? :) mňamky to jedlo ;)

  http://slyfestyle.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 14. já jsem šneky začala teď peču pro celou rodinu a furt si hledám nové recepty, už jsem na tom závislá :D
  jinak hamaburger vypadá skvěle, taky jsem byla na jednom a strašně mi chutnal!

  OdpovědětVymazat
 15. Krásné fotky, Jitum s přítelem jste opravdu krásný pár :) A ten BB cream od Biodermy by mě moc zajímal!

  OdpovědětVymazat
 16. Poprvé navštívila knihovnu? Teda :D Teprve začínáš číst k maturitě nebo co? Aspon tak jsem to pochopila teda. Ovesná kaše na snídani je nejlepší :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si vždycky knížky od někoho půjčila :).

   Vymazat
 17. S přítelem vám to hrozně moc sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 18. S přítelem vám to hrozně moc sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 19. Super článek, ale co mě zaujalo nejvíc, je tvůj přítel :-). Ten kdo ti psal na ask, že je se za něj asi stydíš, když děláš kolem něj takové drahoty musel dobře setřít :-D

  OdpovědětVymazat
 20. Mě by zajímal ten makeup od Biodermy :)

  OdpovědětVymazat
 21. Tyto články jsou boží, dělej je častěj!

  OdpovědětVymazat