26. června 2012

Povídací

Často se mě ptáte jak si zaplétám ofinu a jak to, že to vůbec zvládám a podobně. Všechno je to ve cviku. Fakt na to nemám žádnou vychytávku, jen je v tom hodiny a hodiny pletení francouzských copů a zkoušení -pokus-omyl- , nic vás to neučí líp, než že začnete s klasickým francouzským copem, který se naučíte i z malého počtu vlasů :). Navíc bude léto, tak zkoušejte a zkoušejte! Já taky zkouším nové a nové věci a ráda bych se toho naučila víc a víc :D :) Máte někdo nějaké typy na videa se zajímavými copy na které člověk nepotřebuje nějak extra dlouhé vlasy? 

Další věc je, že až vás na moji facebookové stránce -->TADY<-- bude více jak 200, uspořádám tam pro vás nějakou malinkou soutěž. Co by se vám líbilo vyhrát? Mám připravenou letní ochranu na tvář před sluníčkem,ale piště co by se vám líbilo a podobně :)

A nakonec bych vás chtěla poprosit i o hlasování v soutěži o zrcadlovku. Když budete klikat můj votočvohoz (kdo už klik nemusí) pomůžete mi do slosování :) Takže šup šup! 
Mějte se krásně! :)

14 komentářů:

 1. Vypadá to krásně ta spletená ofina, moc ti to tak sluší ;) A na votočvohoz jsem ti už klikala ;) Držím palce, třeba vyhraješ'

  OdpovědětVymazat
 2. já jsem ho jednou zkoušela, ale vůbec se mi nepovedl, tak jsem se na to vykašlala..ale o prázdninách ho určitě znovu zkusím:)

  OdpovědětVymazat
 3. oo to je krásná ofina! :)

  thefakeb00k.blogspot.com
  Valentyna :)

  OdpovědětVymazat
 4. mě se tenhle copánek strašně líbí, ale přijde mi, že v něm vypadám divně moc na to neám obličej :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jo tohle ti sluší :) Já nikdy francouzský cop ani nezkoušela, musím se na to přes léto vrhnout, aspon do té ofiny by se mi to líbilo, když už na to nemám dlouhé vlasy.

  OdpovědětVymazat
 6. já bych na tyhle věci ráno neměla čas, ale moc se mi to líbí :)

  OdpovědětVymazat
 7. je to úplne krásne, ale mne by sa to asi nikdy nepodarilo :DD

  OdpovědětVymazat
 8. je to skvělý, snad se to brzy naučím :))

  OdpovědětVymazat
 9. taky bych se chtěla naučit různé účesy, tak snad se k tomu dokopu :D

  OdpovědětVymazat
 10. já tu tvojí zapletenou ofinku vždycky obdivuju :) já jsem na tyhle copy strašně levá, takže máš můj velký respekt, vypadá opravdu nádherně! :)

  OdpovědětVymazat
 11. Nevím proč, ale na mých vlasech to vždycky vypadá divně.. alespoň mě to tak přijde.. :D

  http://bornto-shop.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 12. Attention please!
  Giveaway is still actual!
  You can win amazing necklace!
  http://she-is-the-1.blogspot.com/2012/06/giveaway-i.html

  OdpovědětVymazat